-
Active Care Leave-in Conditioner 150ml
Vendor:SumilayiRegular price €6,25 EURRegular priceUnit price €4,17 per 100ml€12,50 EURSale price €6,25 EURSale -
Brokkoli-Bambus Schutz und Glanz Haaröl 50ml
Vendor:SumilayiRegular price €9,45 EURRegular priceUnit price €18,90 per 100ml€18,90 EURSale price €9,45 EURSale -
Hair Spa Serum with Hibiscus 100ml
Vendor:Kalia NatureRegular price €9,95 EURRegular priceUnit price €9,95 per 100ml€19,90 EURSale price €9,95 EURSale -
Sonnenschutz-Haarspray mit Papaya 150ml
Vendor:MaternaturaRegular price €8,25 EURRegular priceUnit price €5,50 per 100ml€16,50 EURSale price €8,25 EURSale -
SaleSilk Shampoo 355ml
Vendor:Curl KeeperRegular price €14,45 EURRegular priceUnit price €4,07 per 100ml€28,90 EURSale price €14,45 EURSale -
Shampoo für fettige Haare mit Zistrose 250ml
Vendor:MaternaturaRegular price €7,95 EURRegular priceUnit price €3,18 per 100ml€15,90 EURSale price €7,95 EURSale -
Silk Conditioner 355ml
Vendor:Curl KeeperRegular price €16,25 EURRegular priceUnit price €4,58 per 100ml€32,50 EURSale price €16,25 EURSale -
Leave-in Conditioner mit Seidenproteinen 355ml
Vendor:Curl KeeperRegular price €11,45 EURRegular priceUnit price €3,23 per 100ml€22,95 EURSale price €11,45 EURSale -
Pink Power Mask 300ml
Vendor:Les Secrets de LolyRegular price €13,45 EURRegular priceUnit price €4,48 per 100ml€26,90 EURSale price €13,45 EURSale -
Frizz-free Shampoo mit Avocadoöl 250ml
Vendor:MaternaturaRegular price €7,95 EURRegular priceUnit price €3,18 per 100ml€15,90 EURSale price €7,95 EURSale -
Talgausgleichendes Pre-Shampoo-Treatment mit grüner Tonerde 100ml
Vendor:MaternaturaRegular price €9,95 EURRegular priceUnit price €9,95 per 100ml€19,90 EURSale price €9,95 EURSale -
Shampoo für beschädigte Haare mit Mate-Blättern 250ml
Vendor:MaternaturaRegular price €11,00 EURRegular priceUnit price €4,40 per 100ml€22,00 EURSale price €11,00 EURSale -
Zwei-Phasen-Aufbau-Balsam mit Reisproteinen 150ml
Vendor:MaternaturaRegular price €11,50 EURRegular priceUnit price €7,67 per 100ml€23,00 EURSale price €11,50 EURSale -
Saure Rinse mit Rosengeranie 150ml
Vendor:MaternaturaRegular price €8,25 EURRegular priceUnit price €5,50 per 100ml€16,50 EURSale price €8,25 EURSale -
Shampoo für trockenes Haar mit Kamille 250ml
Vendor:MaternaturaRegular price €7,95 EURRegular priceUnit price €3,18 per 100ml€15,90 EURSale price €7,95 EURSale -
Volume Boosting Double Lift Pick
Vendor:Curly SecretRegular price €4,50 EURRegular priceUnit price per€8,95 EURSale price €4,50 EURSale -
Pflegende Lotion mit Aloe 150ml
Vendor:MaternaturaRegular price €8,45 EURRegular priceUnit price €5,63 per 100ml€16,90 EURSale price €8,45 EURSale